Roheline Pesumaja - Extracare OÜ

Pesumaja postiautomaadis

Koostöös Eesti Postiga tulime välja uue ja põneva teenusega, mis toob Sulle pesumaja peaaegu koju kätte. Puhastamist vajavad esemed, mida koduses pesumasinas pesta ei saa või ei tohi, saad nüüd mugavalt postiautomaati jätta. Me korjame need sealt peale, peseme korralikult puhtaks, kuivatame, pakendame ning toome samasse postiautomaati tagasi. Kontaktivabalt!
Postiautomaat on avatud ööpäev läbi, nii saad oma pesu tuua või viia just Sulle sobival ajal. Kasvõi öösel, kui tuju tuleb!
Kuidas teenuse kasutamiseks täpsemalt talitada, saad teada, kui klikid nupul "Lisainfo".

Roheline Pesumaja - Extracare OÜ

Juhime tähelepanu sellele, et:

  • Igasuguste tekstiilide pesemine-puhastamine on seotud teatavate riskidega. Pesemise käigus võivad viga saada või kaduda tekstiilile liimitud kaunistused (pärlid, ripatsid jne), vanad plekid võivad täielikult mitte eemalduda, katkised kohad võivad pesemise käigus rohkem rebeneda jne. Seetõttu on oluline pessu toodavad esemed enne ise kriitilise pilguga üle vaadata.
  • NB! Esemeid, millel puuduvad hooldustähised, mis on rebenenud või mis võivad värvi anda, võtame me pesemiseks vastu ainult kliendil enda riisikol. Pesumaja ei vastuta sellistel puhkudel pesu tulemuse eest.
  • Pikka aega kasutuses olnud kaltsuvaipade ühendusniidid võivad ekspluatatsiooni käigus rabedaks muutuda ning pesemise käigus puruneda.
  • Hallitusplekke ei õnnestu pesus eemaldada.
  • Kuna iga kliendi pesu pestakse eraldi, puudub vajadus esemeid markeerida. Pesu vastuvõtmisel ei ole kehtestatud miinimumkogust, kuid minimaalne arve summa on 5 eurot.
  • Pestud, viimistletud ning komplekteeritud pesu säilitame 6 kuud. Kui selle aja jooksul ei ole klient asjadele järele tulnud ning ka meil endil ei ole õnnestunud temaga ühendust saada, siis asjad utiliseeritakse.
Roheline Pesumaja - Extracare OÜ

Hinnakiri

Allpool on toodud eraklientidele osutatavate teenuste hinnakiri alates 01.01.2022. Ärikliendile koostame personaalse hinnapakkumuse, mille saamiseks võtke palun ühendust!

Nimetus Ühik Hind
Sirgpesu kg 3,00
Segapesu kg 4,50
Tööriided kg 4,50
Masinpestav puuvillane või kaltsuvaip kg 5,00
Hinnad sisaldavad käibemaksu

Roheline Pesumaja - Extracare OÜ

Kontakt

Rohelist Pesumaja haldab Extracare OÜ
Koidu 22A, 79513 Rapla
Registrikood: 11739406
KMKR: EE101337517
Arvelduskonto: EE021010220108759010
Üldtelefon: 5301 1533
Turundus: 506 7924
E-post: info@rohelinepesumaja.ee

Roheline Pesumaja - pesu pesemine ja keemiline puhastus